Olympus workshop Luka nad Jihlavou 31.8 - 2.9 2018

Letní fotografický workshop s Olympusem a s dravci sokolníka Edy Školouda proběhne opět ve školicím středisku Erudito, v Lukách nad Jihlavou. Akce je určená pro všechny, kteří si chtějí na focení ptáků osobně vyzkoušet ultra kompaktní a lehké profesionální fotoaparáty Olympus OM-D E-M1, které nabízí neuvěřitelnou rychlost snímání až 60 snímků za vteřinu a až 18 snímků za vteřinu s kontinuálním ostřením. K dispozici budou samozřejmě i profesionální objektivy M.Zuiko Digital. Fototechnika Olympus je všem účastníkům po celou dobu workshopu k dispozici zdarma.

Zúčastnit se můžou ale i ti, kteří se chtějí zdokonalit ve fotografování zvířat nebo se naučit fotit ptáky nejen v letu, s vlastní fotografickou technikou.Volná místa: 1

Celá akce začne v pátek 31. 8. 2018, příjezdem a ubytováním účastníků. Sraz bude do 17.00 hodin ve školicím středisku Erudito.  Ubytování je zajištěné ve dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením. Snídaně v ceně, je přímo ve středisku, formou švédského stolu. Po ubytování účastníků proběhne zapůjčení fototechniky Olympus, seznámení s MENU fotoaparátů a jejich nastavení pro fotografování akčních scén. Potom se přesuneme do místní restaurace na večeři.

V sobotu po snídani odjíždíme na vybrané lokality fotografovat dravce a sovy. Dopolední focení bude podle počasí trvat cca 2-3 hodiny, potom bude přestávka na oběd a nabití baterek, případně na stažení fotek.  Po obědě budeme nejprve trénovat na fotografování letovek a později odpoledne "pojedeme na ostro" s rychlejšími dravci (sokol, raroh, káně Harissovo) Následovat bude přednáška na téma fotografování wildlife a pak přesun do restaurace na večeři, společné posezení a diskuse.

V neděli po snídani bude opět přesun na lokality focení a focení dravců. Ukončení, vrácení techniky a odjezd účastníků předpokládáme v neděli po obědě.
Seznam dravců bude upřesněn před akcí, zatím předpokládáme fotografování těchto druhů: orel mořský, káně Harissovo, raroh velký, sokol lovecký, sova pálená, puštík obecný, výr sibiřský, výr africký. V průběhu focení jsem vám plně k dispozici, budete-li mít jakékoli dotazy, klidně se ptejte! 

2194-1936
Cena víkendového workshopu je 3.900,-Kč.

Pokud se účastník workshopu do 1 měsíce rozhodne zakoupit fototechniku Olympus, bude mu cena workshopu odečtena z ceny nákupu.

V ceně je ubytování se snídaní, kurzovné a pronájem dravců. Maximální počet účastníků je 10, minimum pro konání akce je 6 účastníků. Místo si můžete rezervovat na e-mailu: r.stach(zavináč)fotolovy.cz