Fotolovy 2 - obálka
Dobrá zpráva pro všechny, kteří se marně pokoušeli sehnat mojí první knihu FOTOLOVY.

23. listopadu 2011 vyšlo v nakladatelství Zoner Press druhé, aktualizované, rozšířené a doplněné vydání mé první knihy Fotolovy - naučte se fotografovat dobře zvířata v přírodě. Ve druhém vydání se věnuji i novým způsobům fotografování zvířat, které nám rozvoj digitální techniky nabízí. Na 180 stranách je 269 ilustračních a doprovodných snímků. Kniha je opět rozdělena do čtyř částí.
Doporučená cena knihy je 399,-Kč a vy máte opět možnost si jí objednat i prostřednictvím těchto stránek za cenu 359,-Kč. K ceně bude připočteno 75,-Kč za poštovné a balné.

Už teď si jí však můžete objednávat na emailové adrese: kniha@fotolovy.cz
Do předmětu zprávy napište OBJEDNÁVKA. Do těla zprávy pak uveďte počet objednávaných kusů a adresu na kterou vám má být kniha zaslána. Kniha vám bude zaslána poštou na dobírku.

Ukázky z knihy:

ČÁST PRVNÍ - FOTOGRAFICKÁ VÝBAVA
Volba fotoaparátu, volba objektivu, stativ, dálkové spouště, doplňky usnadňující fotografům přírody životČÁST DRUHÁ - ZÁKLADY DOBRÉ FOTOGRAFIE
Kompozice a pozadí snímku, živý náhled – Live view, jak na ostré snímky, určení správné expoziceČÁST TŘETÍ - PRAXE
Jak se přiblížit ke zvířatům, fotografování ptáků na vodě, fotografování ptáků v letu, fotografování zvířat v zoo, fotografování zvířat ve světě, práce se zvířaty, vábení zvířat, digiscoping, fotozvědČÁST ČTVRTÁ - FOTOGRAFOVÁNÍ V ROČNÍCH OBDOBÍCH
Jaro, léto, podzim, zima