FOTOGRAFICKÉ KURZY V ZAHRANIČÍ

Spolupracuji s cestovními kancelářemi a agenturami. Máte tak možnost navštívit nejrůznější místa naší planety a přitom se zdokonalovat ve fotografování zvířat i krajin. Na těchto cestách Vás zavedu na místa kde budete mít možnost sledovat i fotografovat zvířata ve svém přirozeném prostředí, společně budeme fotografovat úžasné krajiny a zároveň Vám budu předávat své dlouholeté zkušenosti s fotografováním. Zajistíme Vám celou cestu tak, abyste si vedle krásných snímků odvezli i nezapomenutelné zážitky. Samozřejmostí je moje odborná pomoc při řešení všech Vašich fotografických požadavků.
Fotografické kurzy jsou určené pro menší skupiny účastníků. Zúčastnit se můžou začátečníci i zkušení fotografové.

1487-7486Medvěd hnědý na ostrově Kodiak

V minulých letech jsme již realizovali: 6x Yellowstone N.P., 3x Aljašku za medvědy a losy, ostrov Kodiak, 2x Kanadu, Afriku z Namibie do Keni, 3x Švédsko a Norsko za ptáky a pižmoni, Island - krajiny a ptačí obyvatelé, 2x Dánsko za velkými jeleny, Severní Německo za ptáky, 3x Camargue, Srí Lanku.

Pokud chcete být informováni o připravovaných akcích, vyplňte Váš emal, do zprávy napište kontakt, případně i typ na cestu a já si Vás zařadím do databáze. V současné době připravujeme opět cestu do Kanady a uvažujeme o ledních medvědech v Churchilu, Špicberkách i o Yellowstone N.P.


Afrika_08-9187Lov. Etosha, Namibie

1726-0971 Varan komodský, Komodo, Indonésie

1644-4848Vlhy, Yalla N.P. Srí Lanka

1519-2329Los, Grand Teton N.P., Wyoming

yell_2009_08-9377Krajina, Yellowstone N.P., Wyoming

Fotografování, wildlifephoto, fotobanka, zvířata, krajiny, fotografické kurzy, workshopy, foto safari, fotografické cesty po světě