Přednášky s promítáním

Pro školy i dospělé, pořádám přednášky a besedy z fotografických cest po světě i z naší přírody. Pro tyto účely mám vlastní projekční techniku, včetně ozvučení. Každá přednáška trvá cca 1 - 1,5 hodiny, trvání je možné přizpůsobit vaším potřebám (pro školy mám k dispozici také zkrácené verze, na cca 45 minut)
Máte-li zájem o realizaci přednášky, stačí si jen vybrat téma, poslat mi e-mail a vybereme vhodný termín.

Cena za přednášku s promítáním:
Školy ...... 1.500,-Kč + 6,-Kč/km*
Ostatní ... 2.000,-Kč + 6,-Kč/km*

* Počítám cestu z Chomutova do místa přednášky a zpět.
(Při přednáškách v Chomutově a Jirkově dopravu nepočítám)

Téma: Zvířata naší přírody - NOVÉ

Stacks Image 13
Výběr z mých nejzajímavějších snímků z naší přírody, vzniklých v letech 2003 - 2022, chronologicky poskládaných do dění v přírodě v průběhu jednoho roku. Možná vás překvapí, co se dá u nás vidět na jaře, v létě, na podzim i v zimě.


Téma: Zvířata Evropy

Stacks Image 77
Výběr snímků a povídání o mých cestách za fotografováním zvířat v Německu, Holandsku, Dánsku, Švédsku, Norsku, na Islandu a ve Francii.

Téma: Yellowstone N.P. - NOVÉ

Stacks Image 15
Krajina a zvířata nejstaršího Národního parku na světě. Ve výběru snímků z mých sedmi cest do této nádherné oblasti projedeme celý Yellowstone. Ukážu vám nejzajímavější místa a nahlédneme do života jeho zvířecích obyvatel.


Téma: Za medvědy na Aljašku

Stacks Image 19
Medvědi v N.P. Katmai, N.P.Denali a na ostrově Kodiak. Výběr snímků a vyprávění o mých pěti cestách za aljašskými medvědy.

Téma: Kanada - N.P. Jasper a N.P. Banff

Stacks Image 31
Úžasná krajina a zvířecí obyvatelé dvou kanadských Národních parků ve Skalnatých horách. Promítání s vyprávěním o mých pěti cestách do této nádherné oblasti v Albertě.

Téma: Jak fotografovat zvířata v přírodě

Stacks Image 55
Odborná přednáška pro začínající i pokročilé fotografy zvířat.
Dozvíte se jak vznikají zajímavé snímky plachých zvířat. Jakou používat techniku, jak se v přírodě maskovat nebo dostat zvířata na to nejlepší místo pro vyfocení.