WORKSHOP MALACKY 2022

I v letošním roce máte opět příležitost zúčastnit se fotografického "wildlife" workshopu na Slovensku, v oboře v Malackách.

SPECIÁLNÍ AKCE: Díky spolupráci se značkou OM SYSTEM / OLYMPUS získáváte na tento workshop příspěvek od firmy OM Digital Solutions v hodnotě 500 Kč.

3095-310685-Edit-Edit
Daněk v oboře Malacky z minulé akce.

PROBĚHLO

3100-130096-ORF_DxO_DeepPRIME-Edit-Edit
Daňci v oboře Malacky z minulé akce. Kliknutím na obrázek spustíte krátké video.

Ve dnech 14. 10. - 16. 10. 2022 budeme mít pronajatou oboru s loveckou chatou v Malackách. V oboře bude v tu dobu probíhat daňčí říje i říje jelenů dybowského. Je zde i hodně muflonů. Bude tak jedinečná možnost sledovat a fotografovat tuto zvěř. Minulý rok jsme měli možnost pozorovat i mořské orly.

Akce začne v pátek, kdy bychom se měli sejít kolem poledne (čas a místo ještě upřesním). Následovat bude ubytování a poté provedeme seznámení s prostředím, výběr míst na focení a postavení krytů, ze kterých se bude fotografovat. Je důležité, aby si účastníci přivezli své kryty, ze kterých budou fotit. Kryty se rozmístí tak, aby si navzájem účastníci zvěř neplašili. Detaily probereme na místě.

Odpoledne už si každý obsadí svůj kryt, kde zůstaneme do fotografického setmění. Po návratu do chaty bude přednáška na téma fotografování wildlife, po té přátelské posezení.

V sobotu ráno opět každý zaujme místo ve svém krytu a budeme opět fotit co nám přijde. Před polednem bude příležitost pro ty, kteří budou chtít změnit místo focení, aby si kryty postavili na nová místa. Následovat bude polední přestávka na oběd v chatě a odpoledne opět zasednutí do krytů, kde vydržíme do večera. Po návratu do chaty opět společné posezení s povídáním.

V neděli ráno zasedneme znovu do svých krytů, kde bychom měli vydržet podle situace do oběda. Ukončení akce a odjezd účastníků předpokládáme v neděli odpoledne.

Doporučení:

Vezměte si s sebou své fotografické kryty, které si postavíte na vybraná místa, židličky a určitě se hodí stativ, abyste měli teleobjektivy vysunuté z okýnek ještě před příchodem zvěře.
Oblečení a obuv přizpůsobte aktuální předpovědi počasí, zvláště po ránu, při rozednění může být dost chladno. Hodí se i čelovka, do krytů budeme usedat už za tmy. Pokud někdo nemá svůj kryt, můžu mu nějaký svůj zapůjčit, ale pro všechny nemám… Kryt je důležitý, protože obora není moc velká, bude rozmístění účastníků pevné a není vhodné kryty opouštět a zkoušet šoulat, abyste neplašili zvěř jiným účastníkům.

UPOZORNĚNÍ!

Vezměte si dostatečné zásoby svého jídla i pití, letos nebudeme mít kuchaře. V chatě je k dispozici plně vybavená kuchyň se spižírnou i lednicí. Můžete si tam tedy jídlo připravit, uvařit nebo ohřát.

1344-0194
Lovecká chata, kde budeme ubytovaní.

1344-0233
Fotografický kryt na okraji lesa v oboře Malacky.

1303-0612
Daňci v oboře Malacky.

1526-3055
Daněk v oboře Malacky.

1526-2993
Mufloni v oboře Malacky.

1526-2936
Muflon v oboře Malacky.

Počet účastníků 8.

V ceně je pronájem obory, pronájem lovecké chaty, odborný doprovod.

Cena workshopu po slevě: 4.900 Kč.

Zájemci se můžou hlásit na můj email.