Jednodenní fotografování dravců s testováním novinky Olympusu OM-1


Pro ty, kteří se nedostali na předcházející workshopy s dravci, přidáváme poslední termín a to s výjimečnou příležitostí!
Na této akci budu mít k zapůjčení jedno nové tělo Olympusu OM-1, ketré si účastníci můžou vystřídat a osobně vyzkoušet.

Akce proběhne v neděli 27. února 2022

PROBĚHLO

Kurz bude zaměřený především na získání správných návyků při fotografování ptáků v letu, ale budou se fotografovat i dravci a sovy posazení v přírodě.
Naučíte se jak správně nastavit fotoaparát, na co se při fotografování zaměřit a jakou techniku při fotografování používat. Trénovat budeme na cvičených dravcích sokolníka Edy Školouda. Fotografovat budeme orla mořského, skalního, raroha loveckého, výra virginského, poštolku obecnou, výra afrického a káni harissovu.

Navíc zde bude jedinečná možnost vypůjčit a osobně si vyzkoušet žhavou novinku Olympusu, OM-1, o kterém píšu ZDE.

Sraz bude jako obvykle v 8.00 hodin před restaurací Pod lípou na náměstí v Nasavrkách (okr. Chrudim).

2331-3181811
Restaurace Pod lípou

Poté bude společný přesun na lokality v okolí Nasavrk. Vezměte si s sebou svačinu na celý den, vzhledem k dosavadnímu průběhu pandemie není jisté, jestli tam bude otevřená restaurace, kde bychom si udělali přestávku na oběd, tak si dáme pauzu na jídlo mezi fotografováním.
Doporučuji si vzít nějakou podložku na ležení na zemi. Při fotografování v leže určitě přijde vhod! Dále pokud máte fotografické pažby, tak i ty jsou velmi užitečné, případně se může hodit i stolička a stativ.

Cena akce je 2.200,- Kč
Maximální počet účastníků je 10.
Minimální počet účastníků pro konání akce je 6.

Zájemci se můžou hlásit na můj email.