ON Line kurz na zpracování a úpravu snímků v programu Adobe Photoshop Lightroom

adobelight
Nabízím možnost individuálního fotografického kurzu na zpracování, úpravu a správu fotografického archivu v programu Adobe Photoshop Lightroom.

V průběhu kurzu se naučíte ovládat tento program, správně zpracovat raw, abyste z něj dostali maximum, jak upravit špatně exponované snímky, jak upravit snímky pro tisk a publikování nejen na webu i jak nejlépe spravovat váš archiv snímků.

Školení probíhá ON-LINE, pomocí video hovoru v programu ZOOM, kdy je možné sdílet obrazovku. ZOOM je zdarma a k dispozici pro Mac i Win. Před zahájením výuky vám pošlu mejlem odkaz, který si pouze otevřete ve svém internetovém prohlížeči a můžeme začít. S účastníkem jsme v živém kontaktu. Při probíhajícím rozhovoru vidím v reálu na mém počítači všechno, co účastník v programu aktuálně dělá a můžu ho tak správně navigovat. Účastník tedy pracuje pod mým vedením na svém počítači, se svými fotografiemi a programem a proto se snáz naučí správné ovládání programu a zapamatuje si ho. Je pouze potřeba mít instalovaný mikrofon a případně kameru, abychom se slyšeli a popřípadě i viděli.

Kurz je možné domluvit i na všední dny nebo ho rozdělit na několik lekcí. To je vhodné zejména v těch případech, kdy nechce být účastník "zavalen" hromadou nových informací, ale chce si průběžně nově nabyté znalosti trénovat.
Je také možnost zakoupit třeba jen hodinu a při ní se zaměřit na konkrétní požadavek účastníka.

Individuální celodenní kurzy probíhají od 10.00 do 18.00 hodin.
Termín konání jednotlivých lekcí je možné po předchozí domluvě domluvit i na večerní hodiny nebo víkendy.

Cena celého kurzu je 3.800,-Kč
Cena hodinové lekce je 500,- Kč

Kurz je je nutné po potvrzení termínu uhradit předem, na číslo účtu 112760581/0300
Do zprávy pro příjemce uveďte: Lr + své jméno

Kontakt: r.stach(zavináč)fotolovy.cz, telefon: 608 151 572